Morpa Çocuk internet sitesinde ziyaretlerinize yönelik ölçüm yapılabilmesi amacıyla kişisel verileriniz çerezler vasıtasıyla işlenmektedir. Çerez Politikasını okumak için tıklayınız

Kabul Ediyorum

Morpa Çocuk dünyasını keşfet

Sesli ve animasyonlu anlatımlar, canlandırmalı öyküler, çizgi filmler, çocuk tiyatroları, çocuk şarkıları, belgeseller, sesli kitaplar ve daha neler neler…

Hemen Üye Ol

Öyküler

Rüştü Asyalı, Derya Baykal ve profesyonel tiyatrocuların seslendirdiği canlandırmalı öykülere "Dinleyelim" bölümünden ulaşabiliriz.

Çizgi Filmler

Eğitici, eğlendirici ve çocuğun seviyesine uygun çizgi filmlere "Seyredelim" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hemen Üye Ol

Birlikte Öğrenelim

Sesler, harfler, rakamlar, kavramlar ve daha birçok konu hakkında öyküleştirilmiş animasyonlara "Öğrenelim" bölümünden ulaşabilirsiniz.

İngilizce Öğrenelim

Çocuğunuza İngilizce öğretmek ve onda bir temel oluşturmak için İngilizce sözcükleri, rakamları, kavramları öğrenebilir ve şarkılar dinleyebilir ve söyleyebilirsiniz.

Hemen Üye Ol

Hayvan ve Doğa Belgeselleri

Çocuğun gelişimsel özelliklerine göre özenle seçilmiş, hayvan, bitki, doğa, uzay belgesellerine "Canlılar Dünyası" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bilim ve Teknoloji Belgeselleri

Çocuğun gelişimsel özelliklerine göre özenle seçilmiş, teknoloji, deney, bilim ve bilim insaları belgesellerine "Bilim veTeknoloji" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hemen Üye Ol